Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting - Kleur: Chroom
Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting
€ 9,45
11 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2669
Accessoires
Rond, chroomkleurig inbouwframe IP65 voor GU10 of MR16 lichtbronnen
Het ronde inbouwframe is vanwege de beschermingsklasse IP65 geschikt voor montage in buiten- en binnenruimtes.
Buiten worden bijvoorbeeld overstekende daken van dit ronde inbouwframe voorzien. De badkamer is een typisch voorbeeld voor binnen: de luchtvochtigheid is regelmatig erg hoog, waardoor het gebruik van een IP65 inbouwframe aan te bevelen is.
Het chroomkleurige inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos, sober design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 68 mm nodig. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste GU10 lichtbron. Ga uit van een diepte van minstens 65 mm. Bij het plaatsen van de lichtbron moet u de heldere afdekking met rubberen afdichting naar voren toe eraf trekken. De GU10 lichtbron wordt geplaatst en de afdekking wordt weer met lichte druk aan de bovenkant vastgeklikt.
Omdat LED lichtbronnen slechts weinig warmte produceren, is inbouw in verlaagde plafonds, houten en gipsplaten plafonds mogelijk.
Eigenschappen - kort samengevat
- Beschermingsklasse IP65
- Vorm: rond
- Chroomkleurig aluminium frame
- Kliksluiting
- Plafonduitsparing: 68 mm
- Diameter buitenmaat: 83 mm
- Hoogte inbouwframe: 30 mm (incl. GU10 lichtbron: ca. 65 mm)
- Zijdelingse veerklemmen voor fixatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting - Kleur: Chroom"
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,192 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Inbouwdiameter: | 68 mm |
| Kleur: | chroom |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,132 kg |
| Productdiameter: | 83 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productkleur: | chroom |
| Vorm: | rond |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.