Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting - Kleur: wit
Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting
€ 9,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Rond, wit inbouwframe IP65 voor GU10 of MR16 lichtbronnen
Het ronde inbouwframe is vanwege de beschermingsklasse IP65 geschikt voor montage in buiten- en binnenruimtes.
Buiten worden bijvoorbeeld overstekende daken van dit ronde inbouwframe voorzien. De badkamer is een typisch voorbeeld voor binnen: de luchtvochtigheid is regelmatig erg hoog, waardoor het gebruik van een IP65 inbouwframe perfect is.
Het witte inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 68 mm vereist. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste GU10 lichtbron. Ga uit van een diepte van minimaal 65 mm. Als u op de hoogte moet besparen, dan zijn de 24 mm hoge LED modules in ons assortiment een mogelijk alternatief. Bij het plaatsen van de lichtbron moet u de heldere afdekking met rubberen afdichting naar voren toe eraf trekken. Plaats de GU10 lichtbron en klik de afdekking met lichte druk weer vast.
Eigenschappen - kort samengevat
- Beschermingsklasse IP65
- Vorm: rond
- Wit aluminium frame
- Kliksluiting
- Plafonduitsparing: 68 mm
- Diameter buitenmaat: 83 mm
- Federklemmen aan de zijkant voor fixatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,199 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Inbouwdiameter: | 68 mm |
| Kleur: | wit |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,137 kg |
| Productdiameter: | 83 mm |
| Productkleur: | wit |
| Vorm: | rond |
Aanmelden