Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting - Kleur: zwart
Inbouwspot frame rond star IP65 badkamer buitenruimte kliksluiting
€ 9,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Rond, zwart inbouwframe IP65 voor GU10 of MR16 lichtbronnen
Het ronde inbouwframe is vanwege de beschermingsklasse IP65 geschikt voor montage in buiten- en binnenruimtes.
Buiten worden bijvoorbeeld overstekende daken voorzien van dit ronde inbouwframe. De badkamer is een typisch voorbeeld voor binnen: de luchtvochtigheid is regelmatig erg hoog, waardoor het gebruik van een IP65 inbouwframe aan te bevelen is.
Het zwarte inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos, sober design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 68 mm nodig. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste GU10 lichtbron. Ga uit van een diepte van minimaal 65 mm. Als u op de hoogte moet besparen, dan zijn de 24 mm hoge LED modules in ons assortiment een mogelijk alternatief.
Bij het plaatsen van de lichtbron moet u de heldere afdekking met rubberen afdichting naar voren toe lostrekken. De GU10 lichtbron wordt geplaatst en de afdekking wordt weer met lichte druk aan de bovenkant vastgeklikt.
Omdat LED lichtbronnen slechts weinig warmte produceren, is inbouw in verlaagde plafonds, houten en gipsplaten plafonds mogelijk.
Eigenschappen - kort samengevat
- Beschermingsklasse IP65
- Vorm: rond
- Zwart aluminium frame
- Kliksluiting
- Plafonduitsparing: 68 mm
- Diameter buitenmaat: 83 mm
- Federklemmen aan de zijkant voor fixatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zwart |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,32 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Inbouwdiameter: | 68 mm |
| Kleur: | zwart |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,214 kg |
| Productdiameter: | 83 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Vorm: | rond |
Aanmelden