Inbouwspot frame rond star - Kleur: Geborsteld aluminium
Inbouwspot frame rond star
€ 1,73
% € 3,45 (49.86% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2359
Accessoires
Zilver-geborsteld inbouwframe, ronde vorm, met borgring
Het ronde inbouwframe is alleen geschikt voor montage binnenshuis.
Het zilver-geborstelde inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos, sober design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
U kiest de gewenste GU10 of MR16 lichtbron, wat betekent dat u zelf de lichtkleur, helderheid en dimbaarheid bepaalt.
Toepassingsgebieden: woonkamer, eetkamer, slaapkamer, gang, kantoorruimtes, ontvangsthallen, wachtkamers, enz.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 63 mm vereist. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste GU10 of MR16 lichtbron. Ga uit van een diepte van minimaal 65 mm.
De lichtbron wordt vastgezet met een borgring.
Omdat LED lichtbronnen slechts weinig warmte produceren, is inbouw in verlaagde plafonds, houten plafonds en gipsplaten plafonds mogelijk. Het vierkante inbouwframe vormt een vlakke, strakke afwerking.
Eigenschappen - kort samengevat
- Alleen geschikt voor binnenruimtes
- Vorm: rond
- Zilver-geborsteld aluminium frame
- Borgring
- Plafonduitsparing: 63 mm
- Diameter: 77 mm
- Binnendiameter: 46,5 mm
- Zijdelingse veerklemmen voor fixatie in de plafonduitsparing
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Inbouwspot frame rond star - Kleur: Geborsteld aluminium"
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Inbouwdiameter: | 63 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleur: | geborsteld aluminium |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Productdiameter: | 77 mm |
| Productkleur: | alukleurig, zilver |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Vorm: | rond |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.