Inbouwspot frame rond wit star kliksluiting voor GU10 of MR16
Inbouwspot frame rond wit star kliksluiting voor GU10 of MR16
€ 2,38
% € 5,95 (60% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4509
Accessoires
Wit inbouwframe, ronde vorm voor GU10
Het ronde inbouwframe is alleen geschikt voor montage binnenshuis.
Het witte inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos, sober design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
Aan de binnenzijde bevinden zich twee metalen beugels waarmee de LED-lichtbron in het frame wordt vastgezet. Als lichtbron zijn GU10, MR16 of platte LED-modules mogelijk. De lichtbron moet apart worden besteld, wat betekent dat u zelf de gewenste lichtkleur, helderheid en dimbaarheid kiest.
Toepassingsgebieden: woonkamer, eetkamer, slaapkamer, hal, kantoorruimtes, ontvangsthallen, wachtkamers, etc.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 68 mm nodig. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste GU10 of MR16 lichtbron. Ga uit van een diepte van minstens 65 mm. De platte LED-modules zijn anders een zeer aanbevelenswaardig alternatief.
Omdat LED-lichtbronnen slechts weinig warmte produceren, is inbouw in verlaagde plafonds, houten plafonds en gipsplaten mogelijk. Het ronde inbouwframe zorgt voor een vlakke, strakke afwerking.
Eigenschappen - kort samengevat
- Alleen geschikt voor binnenruimtes
- Vorm: rond
- Wit aluminium frame
- Plafonduitsparing: 68 mm
- Buitendiameter: 82 mm
- Zijwaartse veerklemmen voor de bevestiging in de plafonduitsparing
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Inbouwspot frame rond wit star kliksluiting voor GU10 of MR16"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Inbouwdiameter: | 68 mm |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Productdiameter: | 82 mm |
| Productkleur: | wit |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
| Vorm: | rond |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.