Infrarood Wand-inbouw Bewegingsmelder 160° voor inbouwdozen Ø 60mm / Ø 68mm bereik tot 9 meter
Infrarood Wand-inbouw Bewegingsmelder 160° voor inbouwdozen Ø 60mm / Ø 68mm bereik tot 9 meter
€ 10,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Infrarood Bewegingsmelder Wand-inbouw
Een bewegingsmelder maakt deel uit van de huisautomatisering en kan bijvoorbeeld een belangrijke rol spelen bij de aansturing van het lichtmanagement. Vooral daar waar een praktische oplossing gewenst is, zoals in het trappenhuis, de kelder, de garage of de gang. Het zoeken naar een lichtschakelaar is verleden tijd en als u net met beide handen iets draagt, hoeft u geen fysieke capriolen meer uit te halen om met uw elleboog, voet of hoofd de lichtschakelaar te bedienen. Bovendien hoeft u aan minder dingen te denken, want het licht gaat na een vooraf ingestelde tijd vanzelf uit. Naast uw directe gevoel van veiligheid schrikt u tegelijkertijd inbrekers of andere indringers af.
De energiebesparende bewegingsmelder met PIR-sensor is geschikt voor wand-/inbouwmontage binnenshuis (beschermingsklasse IP20), bijvoorbeeld in de gang, corridor, verbindingsgangen, ontvangsthal, woonkamers, kantoor, commerciële ruimtes, etc.
Aan de zijkant bevinden zich twee metalen beugels voor bevestiging in inbouwdozen.
De infrarood bewegingsmelder heeft een detectiebereik van 160° en een bereik van 9 meter. Hij detecteert betrouwbaar de beweging van personen en dieren.
Comfortabel, automatisch in- en uitschakelen van LED-verlichtingssystemen.
Achter de buitenkap bevinden zich twee verzonken draaiknoppen voor het instellen van de brandduur en daglichtdetectie.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Bijzonderheden: | eenvoudige installatie, energie-efficiënt, plafondmontage mogelijk, instelbare tijdschakeling, instelbaar bereik, bewegingssensor, wandmontage mogelijk, weerbestendig, daglichtafhankelijk, kantelbaar, draaibaar, led-compatibel, groot detectiebereik, automatische lichtregeling |
| Breedte van de verpakking: | 8,4 cm |
| Detectiehoek (graden): | 160 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,09 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 29 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 29,03 g |
| Inbouwbreedte: | 50 mm |
| Inbouwdiepte: | 32 mm |
| Inbouwlengte: | 50 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Installatiehoogte: | 1m tot 1,8m |
| Land van herkomst: | China |
| Maximaal detectiebereik: | 9 m |
| Maximale schakelbelasting: | 500 W |
| Maximale schakelbelasting (LED): | 200 W |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,09 kg |
| Productbreedte: | 80 mm |
| Producthoogte: | 32 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 80 mm |
| Stand-by-vermogen: | 0,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 6,4 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,3 cm |
| Vorm: | vierkant |
Aanmelden