KN95 Masker Filtermasker Mondkapje met Neusklem 5-pak
KN95 Masker Filtermasker Mondkapje met Neusklem 5-pak
€ 3,28
% € 9,45 (65.29% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4363
- KN95 Masker Filtermasker Mondkapje
- Alleen voor privégebruik. Geen medisch product, geen persoonlijke beschermingsmiddelen
- Aanpasbare neusbrug
- Draagtype: Oorlus
- Niet wasbaar
- Elastische banden met katoen omhuld
- Geïntegreerde neusbeugel
- Hoog draagcomfort
- Lage ademweerstand
- Zacht, huidvriendelijk materiaal
- Kleur: Wit
- Productiedatum: 2020, Houdbaar tot 2022
- Luchtdicht verpakt per 5 stuks
- Alleen voor privégebruik. Geen medisch product, geen persoonlijke beschermingsmiddelen
- Aanpasbare neusbrug
- Draagtype: Oorlus
- Niet wasbaar
- Elastische banden met katoen omhuld
- Geïntegreerde neusbeugel
- Hoog draagcomfort
- Lage ademweerstand
- Zacht, huidvriendelijk materiaal
- Kleur: Wit
- Productiedatum: 2020, Houdbaar tot 2022
- Luchtdicht verpakt per 5 stuks
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "KN95 Masker Filtermasker Mondkapje met Neusklem 5-pak"
| Breedte van de verpakking: | 14 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,23 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,36 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 250 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 3,5 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 36 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,23 kg |
| Productbreedte: | 170 mm |
| Producthoogte: | 2 mm |
| Productlengte: | 130 mm |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 21 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.