Kabel 1,2m 5-polig voor RGB+W Minispot- Inbouwspot 3W Art.-nr. 4088
Kabel 1,2m 5-polig voor RGB+W Minispot- Inbouwspot 3W Art.-nr. 4088
€ 1,58
% € 2,95 (46.44% bespaard)34 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4093
5-polige kabel voor Art. nr. 4088
Deze kabel heeft een lengte van 1,2 meter.
De kabel is alleen te combineren met de RGBW Minispot (Art nr 4088)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Kabel 1,2m 5-polig voor RGB+W Minispot- Inbouwspot 3W Art.-nr. 4088"
| Breedte van de verpakking: | 15,5 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Productbreedte: | 19 mm |
| Producthoogte: | 9 mm |
| Productlengte: | 1,2 m |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 20,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.