Kabel 1.2m 2-polig voor Minispot-inbouwspot 3W Art.-nr. 4089
Kabel 1.2m 2-polig voor Minispot-inbouwspot 3W Art.-nr. 4089
€ 2,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4090
2-polige kabel voor art. nr. 4089
Deze kabel heeft een lengte van 1,2 meter.
De kabel is alleen te combineren met de Minispot-inbouwspot (art. nr. 4089).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Kabel 1.2m 2-polig voor Minispot-inbouwspot 3W Art.-nr. 4089"
| Energieverbruik: | 3 W |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 10 mm |
| Productlengte: | 1,2 m |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Vermogen: | 3 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.