Kabel 5 Meter 2-aderig Rood/Zwart 0,50mm² 20AWG
Kabel 5 Meter 2-aderig Rood/Zwart 0,50mm² 20AWG
€ 1,88
% € 6,95 (72.95% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2733
Kabel 2-aderig Rood/Zwart 0,50mm² 20AWG 5 Meter
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Kabel 5 Meter 2-aderig Rood/Zwart 0,50mm² 20AWG"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 5 meter |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Productkleur: | rood, zwart |
| Productlengte: | 5 m |
| Productlengte: | 5000 mm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.