Kabel 50 Meter 2-aderig Rood/Zwart 0,324mm²
Kabel 50 Meter 2-aderig Rood/Zwart 0,324mm²
€ 12,05
% € 24,45 (50.72% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2692
Kabel 2-aderig Rood/Zwart 0,324 mm² 50 Meter Rol
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Kabel 50 Meter 2-aderig Rood/Zwart 0,324mm²"
| Breedte van de verpakking: | 5,5 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,39 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 50 meter |
| Productkleur: | rood, zwart |
| Productlengte: | 50 m |
| Productlengte: | 50000 mm |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 24 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.