Korte LED Grondspot met spies voor LED-modules
Korte LED Grondspot met spies voor LED-modules
€ 27,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Korte LED Grondspot met spies voor LED-modules
Met grondspots met een spies kunnen prachtige lichtaccenten in een tuin worden gecreëerd. Planten, struiken, bomen, standbeelden enz. worden met deze tuinspot verlicht. Omdat de behuizing erg kort is, worden speciale, platte LED-modules als lichtbron gebruikt, die apart besteld moeten worden. Bij de LED-modules heeft u de keuze tussen modules met eenkleurige of gekleurde lichtkleuren.
De zwarte grondspot met spies heeft een 1,5 m lange aansluitkabel met stekker. De kegelvormige spies wordt met de punt op de gewenste plek in de grond gedreven. De grondspies moet stevig in de aarde verankerd zijn.
De LED grondspot met spies heeft beschermingsklasse IP67 en een fabrieksgarantie van 3 jaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Größe: | Kurz LED Modul |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Productdiameter: | 59 mm |
| Producthoogte: | 180 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 75 mm |
| Verpakkingslengte: | 80 cm |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden