LED Bedverlichting Set met 2 bewegingssensoren Aan/Uit dimbaar warmwit
LED Bedverlichting Set met 2 bewegingssensoren Aan/Uit dimbaar warmwit
€ 24,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Bedverlichting set van 2 - voor tweepersoonsbedden
In de levering zijn inbegrepen:
- 2 LED-strips (lichtkleur warmwit, elk 1,50 meter lang)
- 2 Bewegingsmelders met dimfunctie en timer
- 1 Verbindingskabel
- Bevestigingsmateriaal
- 1 Voedingsadapter
Eenvoudige installatie
Hoe werkt de PIR-bewegingssensor?
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 902345 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 7 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 8 mm |
| Inbouwdiepte: | 1,3 mm |
| Inbouwlengte: | 1500 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale lichtstroom: | 200 Lumen |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 1,3 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1,5 m |
| Productlengte: | 1500 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1000 mA |
| Vermogen: | 7 W |
| Vermogen per meter: | 2,33 W/m |
| Verpakkingslengte: | 80 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
1 beoordeling
30 december 2024 20:20
Gutes Set
Das Set ist gut zusammengestellt und erfüllt den Zweck. Das Licht ist ein wenig weißer als auf den Bildern. Der Bewegungsmelder braucht einen Moment bis das Licht an geht. Alles in allem ein sehr gutes Preis-Leistungs-Verhältnis. Zur Langlebigkeit kann ich noch nichts sagen.