LED Bedverlichting Set met Bewegingssensor Aan/Uit dimbaar warmwit
LED Bedverlichting Set met Bewegingssensor Aan/Uit dimbaar warmwit
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3977
LED Bedverlichting Set met Bewegingssensor
De kant-en-klare lichtstrip heeft een lengte van 1m, de kabellengte van de voeding bedraagt 1,5m. Met een plakstrip aan de achterzijde wordt de LED-strip onder het bed aangebracht. De strip is 8 mm breed en past daarom op een groot aantal bedframes.
Bij het verlaten van het bed midden in de nacht of bij het instappen wordt het warmwitte licht geactiveerd. De strip brandt zachtjes en eventuele medeslapers worden door het licht nauwelijks gestoord. Het tasten naar de lichtschakelaar is verleden tijd. De vloer en de directe omgeving van het bed worden verlicht. Struikelblokken worden snel geïdentificeerd, de pantoffels direct gevonden. Stapzekerheid en oriëntatie zijn gewaarborgd. En zo heeft u ook nog eens een optisch hoogtepunt in uw kamer.
In de levering zijn inbegrepen:
- LED-strip (dimbaar, warmwit)
- Bewegingsmelder
- Bevestigingsmateriaal voeding
Eenvoudig aanbrengen
De LED-strips worden gemakkelijk aan de onderkant van het bed geplakt. Op de achterkant van de strip bevindt zich al een plakstrip. Gewoon de beschermfolie eraf trekken en op een draagkrachtig oppervlak plakken. De LED-strip en voeding worden op de bewegingssensor aangesloten. De aansluitingen hebben verschillende afmetingen en zijn daardoor zelfverklarend (sleutel-slot-principe).
Het is ook denkbaar om de LED-strip in meubels, planken of kasten te monteren.
Hoe werkt de bewegingsmelder?
Het betreft hier een PIR-bewegingsmelder. Deze sensor reageert zowel op bewegingen, bijv. het verlaten van het bed, als op lichtgevoeligheid. Wanneer er dus een beweging wordt vastgesteld, brandt de LED-strip gedurende 30, 130 of 380 seconden. De gewenste brandduur wordt door u gedefinieerd.
De sensor reageert op bewegingen in een omtrek van 3 meter. De detectiehoek bedraagt 100°.
Via een draaiwiel regelt u de dimbaarheid van de LED-strip (10% - 100%).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Bedverlichting Set met Bewegingssensor Aan/Uit dimbaar warmwit"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 902344 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 4,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 8 mm |
| Inbouwdiepte: | 1,3 mm |
| Inbouwlengte: | 1200 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale lichtstroom: | 200 Lumen |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 1,3 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1,5 m |
| Productlengte: | 1500 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Vergelijkingswaarde: | 7,5 Watt |
| Vermogen: | 4,5 W |
| Vermogen per meter: | 3 W/m |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.