LED Bouwlamp Breedstraler Pro 50W 6500K
LED Bouwlamp Breedstraler Pro 50W 6500K
€ 18,91
% € 54,95 (65.59% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Bouwlamp Breedstraler Pro 50W 4500lm 6500K IP65
De LED Bouwlamp Breedstraler Pro is een zuinige en milieuvriendelijke oplossing voor professioneel gebruik in de bouwsector, werkplaatsen of voor privégebruik. LED breedstralers zorgen voor een effectieve verlichting en hebben bij dezelfde lumenwaarde een hogere lichtopbrengst dan traditionele lichtbronnen, zoals kwikdamplampen of halogeen breedstralers. Zo komen de 50 Watt en 4500 Lumen van deze LED Bouwlamp Breedstraler Pro overeen met ongeveer 150 Watt van een metaalhalogeenlamp (HQI).
Uw voordelen op een rij:
- effectieve, kostenefficiënte verlichting (4500 lm, 50 W)
- Stabiele behuizing van metaal, gevoerde handgreep
- Beschermingsklasse IP 65: Bescherming tegen stof en krachtige waterstralen
- Lage warmteontwikkeling, geen risico op letsel
- Levering inclusief 3 meter lange aansluitkabel en stekker
- korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 sec.
- 2 jaar fabrieksgarantie
De LED Bouwlamp Breedstraler Pro heeft een stabiele, geel gelakte metalen behuizing met een praktische, gevoerde handgreep voor eenvoudig transport. De modellen van de bouwlampen zijn beschermd tegen stof en krachtige waterstralen (beschermingsklasse IP65), weerbestendig en daardoor ook zeer geschikt voor gebruik buitenshuis.
De LED Bouwlamp Breedstraler Pro is uitgerust met hoogwaardige LED's van het merk Epistar (type SMD2835), die een ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 seconden hebben. Ze kunnen worden gebruikt en opgeslagen bij temperaturen van minus 20 tot plus 50 graden Celsius en hebben een nominale levensduur van 25.000 uur. U ontvangt van ons twee jaar fabrieksgarantie op deze LED Bouwlamp Breedstraler Pro.
Dimbaarheid
De LED Bouwlamp Breedstraler Pro (Art. Nr. 2365) is in deze uitvoering niet dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | geel |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897855 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 50 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 2,09 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,09 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 4500 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 2,09 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 4500 Lumen |
| Nominale stroom: | 240 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 156 mm |
| Producthoogte: | 35 mm |
| Productkleur: | geel |
| Productlengte: | 196 mm |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Vermogen: | 50 W |
| Verpakkingslengte: | 21,78 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden