LED Buis Fitting Houder Drager T8 120cm IP20
LED Buis Fitting Houder Drager T8 120cm IP20
€ 7,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1017
LED Buis Fitting Houder Drager T8 120cm IP20
Dit product is een eenvoudige en functionele fitting voor uw LED buis T8. De houder is geschikt voor LED buizen met een lengte van 120 cm.
De LED buishouder is zeer eenvoudig te installeren. U heeft de mogelijkheid voor zowel plafond- als wandmontage. De fitting wordt bevestigd met twee schroeven aan de binnenzijde van de houder. Schroeven en pluggen zijn bij de levering inbegrepen.
De houder is gemaakt van hoogwaardig aluminium.
Het product beschikt over een IP20-standaard en is daarom niet geschikt voor installatie buiten of in vochtige ruimtes.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Buis Fitting Houder Drager T8 120cm IP20"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -15 °C tot +50 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | T8 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,37 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,38 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 6 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,37 kg |
| Productbreedte: | 40 mm |
| Producthoogte: | 29 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1230 mm |
| Verpakkingslengte: | 126 cm |
| Vervangend artikel: | 4725 |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.