LED Buis Fitting Houder Drager T8 60cm IP20
LED Buis Fitting Houder Drager T8 60cm IP20
€ 6,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1192
Fitting voor LED buizen - 60cm
Deze buis fitting laat zich kinderlijk eenvoudig installeren - of het nu aan het plafond of aan de wand is. Houder bevestigen, aansluiten, LED buis 60cm plaatsen - klaar!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Buis Fitting Houder Drager T8 60cm IP20"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -15 °C tot +50 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 6 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | T8 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,21 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 4 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Productbreedte: | 45 mm |
| Producthoogte: | 60 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 590 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 63 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.