LED Buitenlamp Breedstraler Slim zwart 30W 4000K
LED Buitenlamp Breedstraler Slim zwart 30W 4000K
€ 15,18
% € 37,95 (60% bespaard)20 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Buitenlamp Breedstraler Slim zwart 30W 4000K
De 30W buitenlamp is omgeven door een robuuste, zwarte aluminium behuizing. Dankzij de beschermingsklasse IP65 is de lamp beschermd tegen regen, condenswater en stof. Met de bevestigingsbeugel kan de buitenlamp bijvoorbeeld aan muren worden geïnstalleerd. De lamp kan in verticale richting worden gericht.
Verdere technische details
- Ingangsspanning 230 V/AC
- Garantie: 2 jaar
- Kleurtemperatuur: 4000K
- Stralingshoek: 120°
- Vermogen: 30W
- Levensduur ca. 35.000 uur
De buitenlamp heeft de afmetingen (LxBxH) 238x40x234mm.
De volgende toepassingsgebieden zijn denkbaar: opritten, binnenplaatsen, parkeerplaatsen, gevels, projectieschermen, het verlichten van bomen, standbeelden, parken, enz.
Naast sfeervolle verlichting draagt de energiezuinige buitenlamp bij aan het gevoel van veiligheid, doordat donkere plekken worden verlicht.
Er wordt neutraal wit licht uitgestraald met een helderheid van 3.000 lumen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 929713 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 30 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,6 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 100 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | SMD5730 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 1170 cd |
| Lichtstroom: | 3000 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 3000 Lumen |
| Nominale stroom: | 136 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 40 mm |
| Producthoogte: | 234 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 238 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 100 Watt |
| Vermogen: | 30 W |
| Verpakkingslengte: | 25,59 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden