LED Buitenlamp Breedstraler Slim zwart 50W 5500K
LED Buitenlamp Breedstraler Slim zwart 50W 5500K
€ 60,95
Niet langer beschikbaar
LED Buitenlamp Slim 50W Koudwit
De 50W buitenlamp is omgeven door een robuuste, zwarte aluminium behuizing. Dankzij de beschermingsklasse IP65 is de lamp beschermd tegen regen, condenswater en stof. Met de bevestigingsbeugel kan de buitenlamp bijvoorbeeld aan muren worden geïnstalleerd. De uitlijning van de lamp is in verticale richting mogelijk.
De buitenlamp heeft de afmetingen (LxBxH) 298x45x285 mm.
De volgende toepassingsgebieden zijn denkbaar: opritten, binnenplaatsen, parkeerplaatsen, gevels, projectieschermen, het verlichten van bomen, standbeelden, parken, enz.
Naast sfeervolle verlichting ondersteunt de energiezuinige buitenlamp het gevoel van veiligheid, doordat donkere gebieden worden verlicht.
Er wordt koudwit licht uitgestraald met een helderheid van 6000 lumen.
Verdere technische details
- Ingangsspanning 230 V/AC
- Garantie: 2 jaar
- Kleurtemperatuur: 5500K
- Stralingshoek: 120°
- Vermogen: 50W
- Levensduur ca. 35.000 uur
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 929716 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 50 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 2,6 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,75 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 150 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,15 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | SMD5730 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 1829 cd |
| Lichtstroom: | 5200 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 2,6 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5200 Lumen |
| Nominale stroom: | 227 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 45 mm |
| Producthoogte: | 285 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 298 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 100 Watt |
| Vermogen: | 50 W |
| Verpakkingslengte: | 32,4 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden