LED Dimmer 3-50W T46.03 Ehmann Fase-afsnijding
LED Dimmer 3-50W T46.03 Ehmann Fase-afsnijding
€ 48,95
32 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
15-150W/VA incl. schakelmateriaal-adapter
De hier gepresenteerde inbouw-dimmer met fase-afsnijding is geschikt voor dimbare LED-lampen en LED-drivers. Hij heeft dezelfde afmetingen als gebruikelijke dimmers en past daarom precies op dezelfde plek waar voorheen een dimmer van de merken Gira, Berker, Busch-Jäger en Jung was ingebouwd. De oorspronkelijke afdekking kan voor de nieuwe dimmer worden gebruikt.
- Dimmer met fase-afsnijdingsregeling
- hoogwaardige afwerking, betrouwbare werking
- compatibel met schakelprogramma's van de merken GIRA, Busch-Jäger, Jung en Berker
- geen stand-by verbruik door echte aan-/uitschakelaar
- extra optimalisatiemogelijkheden voor flikkervrij dimmen
- elektronische kortsluiting/overbelastingsbeveiliging
- zelfherstellende temperatuurschakelaar voor oververhittingsbeveiliging
Voor modellen van de merken Gira en Berker past de oorspronkelijke afdekking direct, voor de modellen van Busch Jäger en Jung gebruikt u de bijgevoegde kleine schakelmateriaal-adapters. Als u wilt, kunt u natuurlijk ook een nieuwe dimmer-afdekking bestellen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | Ehmann |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,41 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Nettogewicht van het product: | 1,13 kg |
| Productbreedte: | 71 mm |
| Producthoogte: | 33 mm |
| Productlengte: | 71 mm |
| Vermogen: | 3 W |
Aanmelden