LED Dimmer 5-150W T46.08 Ehmann Fase-afsnijding
LED Dimmer 5-150W T46.08 Ehmann Fase-afsnijding
€ 57,95
14 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2587
Accessoires
15-450 W/VA incl. schakelmateriaal-adapters
Deze inbouw-dimmer met fase-afsnijding is geschikt voor dimbare LED-lampen en LED-drivers.
Hij past precies op de plaats van gewone dimmers van de merken Gira, Berker, Busch-Jaeger en Jung. U kunt de oorspronkelijke afdekking voor de nieuwe dimmers gebruiken. Voor modellen van de merken Gira en Berker past de eerdere afdekking direct, voor de modellen van Busch-Jaeger en Jung zijn kleine schakelmateriaal-adapters in de levering inbegrepen.
- Dimmer met fase-afsnijdingsregeling
- hoogwaardige afwerking, betrouwbare werking
- compatibel met schakelprogramma's van de merken GIRA, Busch-Jaeger, Jung en Berker
- geen stand-by verbruik door echte aan-/uitschakelaar
- extra optimalisatiemogelijkheden voor flikkervrij dimmen
- elektronische kortsluiting-/overbelastingsbeveiliging
- zelfherstellende temperatuurschakelaar voor oververhittingsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Dimmer 5-150W T46.08 Ehmann Fase-afsnijding"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | Ehmann |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,28 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Nettogewicht van het product: | 1,13 kg |
| Productbreedte: | 71 mm |
| Producthoogte: | 33 mm |
| Productlengte: | 71 mm |
| Vermogen: | 5 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.