LED Draadloze Dimmer DC 12-24V 8A *1CH
LED Draadloze Dimmer DC 12-24V 8A *1CH
€ 12,45
13 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1590
LED Draadloze Dimmer DC 12-24V 8A *1CH
Dim uw LED strips naar behoefte. Eenvoudige aansluiting en ook de bediening van de meegeleverde afstandsbediening is kinderspel. 5 V = 40 W, 12 V = 96 W, 24 V = 192 W
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Draadloze Dimmer DC 12-24V 8A *1CH"
| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Energieverbruik: | 192 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg, 0,071 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,1 kg, 0,097 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 24 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 26 g |
| Ingangsspanning: | 5 V/DC, 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg, 0,071 kg |
| Nominale stroom: | 8 mA |
| Productbreedte: | 56 mm |
| Producthoogte: | 34 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 110 mm |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 8000 mA |
| Vermogen: | 192 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.