LED Driver 12W 26-40V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE EIP012C0300LSD1L Constante stroom CC
LED Driver 12W 26-40V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE EIP012C0300LSD1L Constante stroom CC
€ 16,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2383
LED Driver 12W 26-40V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE Constante stroom CC
Deze driver heeft de volgende eigenschappen:
- reguleert de stroomvloei tussen het elektriciteitsnet en de lamp
- Langwerpige en platte vorm voor eenvoudige installatie. Geschikt voor montage op of in meubels
- Schroefloze klemmenuitvoering
- Modelnaam: TRIAC EAGLERISE EIP012C0300LSD1L
- IP 20 beschermingsklasse
- Inschakeltijd <0,5s
- Ontwikkeld volgens de certificeringsnormen voor LED-verlichting
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver 12W 26-40V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE EIP012C0300LSD1L Constante stroom CC"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante stroom (CC): | 0.30 A |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | EAGLERISE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,09 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,09 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,09 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | EIP |
| Vermogen: | 12 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.