LED Driver 20W 25-40V 500mA Lifud LF-GIF022YA0500H Constant Current CC
LED Driver 20W 25-40V 500mA Lifud LF-GIF022YA0500H Constant Current CC
€ 13,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2036
LED Driver 20W 25-40V 500mA Lifud LF-GIF022YA0500H Constant Current CC
Deze driver heeft de volgende eigenschappen:
- reguleert de stroomvloei tussen het elektriciteitsnet en de lamp
- Langwerpige en platte vorm voor eenvoudige installatie. Geschikt voor montage op of in meubels
- Schroefloze klemmenuitvoering
- Modelnaam: Lifud-LF-GIRO22YM0500H
- AC220-240V ingang
- IP 20 beschermingsklasse
- Inschakeltijd <0,5s
- Ontwikkeld volgens de certificeringsnormen voor LED-verlichting
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver 20W 25-40V 500mA Lifud LF-GIF022YA0500H Constant Current CC"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante stroom (CC): | 0.50 A |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 36 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 24 mm |
| Driver afmeting lengte: | 96 mm |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| Energieverbruik: | 20 W |
| Fabrikant: | LiFud |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,19 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 1190 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 1,19 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Nominale stroom: | 200 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 40 mm |
| Productlengte: | 195 mm |
| Serie: | GIR |
| Uitgangsspanning: | 25 V/DC - 40 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 500 mA |
| Vermogen: | 20 W |
| Verpakkingslengte: | 21,67 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.