LED Driver 24W 33-40V 600mA Lifud LF-GIF030YS0600H Constante Stroom CC
LED Driver 24W 33-40V 600mA Lifud LF-GIF030YS0600H Constante Stroom CC
€ 15,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2580
LED Driver 24W 33-40V 600mA Lifud LF-GIF030YS0600H Constante Stroom CC
Deze driver heeft de volgende eigenschappen:
- reguleert de stroomvloei tussen het elektriciteitsnet en de lamp
- Langwerpige en platte vorm voor eenvoudige installatie. Geschikt voor montage op of in meubels
- Schroefloze klemmenuitvoering
- Modelnaam: LiFud LF-GIRO30YM0600H
- AC220-240V ingang
- IP 20 beschermingsklasse
- Inschakeltijd <0,5s
- Ontwikkeld volgens de certificeringsnormen voor LED-verlichting
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver 24W 33-40V 600mA Lifud LF-GIF030YS0600H Constante Stroom CC"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante stroom (CC): | 0.60 A |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LiFud |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,3 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,18 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,88 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,3 kg |
| Nominale stroom: | 500 mA |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 24 mm |
| Productlengte: | 93 mm |
| Serie: | GIR |
| Uitgangsspanning: | 33 V/DC - 40 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 300 mA |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.