LED Driver 40W 33-40V 1.000mA Lifud LF-GIF040YS1000H Constante Stroom CC
LED Driver 40W 33-40V 1.000mA Lifud LF-GIF040YS1000H Constante Stroom CC
€ 17,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2037
LED Driver 40W 33-40V 1.000mA Lifud LF-GIF040YS1000H Constante Stroom CC
Deze driver heeft de volgende eigenschappen:
- reguleert de stroomvloei tussen het stroomnet en de lamp
- Langwerpige en platte vorm voor eenvoudige installatie. Geschikt voor montage op of in meubels
- Schroefloze klemmenuitvoering
- Modelnaam: LiFud-GIRO40YM0100H
- AC220-240V ingang
- IP 20 beschermingsklasse
- Inschakeltijd <0,5s
- Ontwikkeld volgens de certificeringsnormen voor LED-verlichting
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver 40W 33-40V 1.000mA Lifud LF-GIF040YS1000H Constante Stroom CC"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 6 cm |
| Constante stroom (CC): | 1.00 A |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 36 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 25 mm |
| Driver afmeting lengte: | 135 mm |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| Energieverbruik: | 40 W |
| Fabrikant: | LiFud |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 3 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productlengte: | 135 mm |
| Serie: | GIR |
| Uitgangsspanning: | 33 V/DC - 40 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1000 mA |
| Vermogen: | 40 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 37 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.