LED Driver 42W 3-84V 0.25-0.7A IP20 dimbaar 1-10V, BOKE BK-PUL042A-0700BM Constantstroom CC
LED Driver 42W 3-84V 0.25-0.7A IP20 dimbaar 1-10V, BOKE BK-PUL042A-0700BM Constantstroom CC
€ 25,45
20 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Driver 42W 3-84V 0.25-0.7A IP20 dimbaar 1-10V, BOKE BK-PUL042A-0700BM Constantstroom CC
De BOKE BK-PUL042A-0700BM LED driver is een hoogwaardige constantstroom-voeding met een vermogen van 42 Watt, die speciaal is ontwikkeld voor dimbare LED-verlichtingssystemen. Met een flexibel uitgangsspanningsbereik van 3 tot 84 Volt en een instelbare uitgangsstroom van 0,25 tot 0,7 Ampère is hij ideaal voor diverse LED-modules en lampen. De geïntegreerde 1-10V dimfunctie maakt een traploze aanpassing van de helderheid mogelijk en opent daarmee veelzijdige mogelijkheden voor individuele lichtoplossingen in woonruimtes, kantoren, winkels of openbare gebouwen. Dankzij de IP20-bescherming is de driver bedoeld voor gebruik in droge binnenruimtes en overtuigt hij door zijn compacte bouwwijze, die een eenvoudige installatie mogelijk maakt, zelfs bij weinig ruimte. Ingebouwde beschermingsmechanismen tegen overbelasting, oververhitting en kortsluiting garanderen de hoogste bedrijfszekerheid. Met een hoge efficiëntie, stabiel uitgangsvermogen en duurzame kwaliteit is deze driver een professionele oplossing voor moderne, dimbare LED-toepassingen.
- Constantstroom-voeding voor LED-binnenverlichting, bijv. in kantoren, woningen, etc.
- Koeling door luchtconvectie, let hierop bij de inbouw
- Geschikt voor meubelinbouw
- Geen flikkering
- Ingebouwde PFC-functie
- Ingebouwde 1-10V/10V dimfunctie
- Uitgangsstroom-modus kan via een dip-switch worden ingesteld
- 2 kunststof ogen voor het vastschroeven van de voeding
- Hoge efficiëntie
Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +45 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | 1-10V, DALI |
| Driverafmeting breedte: | 92 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 30 mm |
| Driver afmeting lengte: | 103 mm |
| Driverfabrikant: | BOKE |
| Energieverbruik: | 42 W |
| Fabrikant: | BOKE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 68 mm |
| Inbouwdiepte: | 30 mm |
| Inbouwlengte: | 103 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,16 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productlengte: | 103 mm |
| Serie: | PUL-A |
| Uitgangsspanning: | 3 V/DC - 84 V/DC |
| Vermogen: | 42 W |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden