LED Driver 42W 3-84V 0.25-0.7A IP20 dimbaar DALI / 1-10V / PUSH, BOKE BK-PUL042A-0700BD Constantstroom CC
LED Driver 42W 3-84V 0.25-0.7A IP20 dimbaar DALI / 1-10V / PUSH, BOKE BK-PUL042A-0700BD Constantstroom CC
€ 36,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Trafo 42W, 3-84V, max. 0,7A, DALI, 1-10V, PUSH
De BOKE BK-PUL042A-0700BD LED driver is een hoogwaardige constantstroom-voeding met 42 Watt vermogen, die zich onderscheidt door zijn veelzijdigheid en betrouwbaarheid. Met een flexibel uitgangsbereik van 3 tot 84 Volt en een stroom van 0,25 tot 0,7 Ampère is hij ideaal voor het gebruik van de meest uiteenlopende LED-modules. Bijzonder praktisch is de ondersteuning van meerdere dimstandaarden: DALI, 1-10V en PUSH-dim maken een comfortabele en nauwkeurige regeling van de lichtintensiteit mogelijk, passend bij elke toepassing. De compacte behuizing met IP20-bescherming is ontworpen voor droge binnenruimtes en kan eenvoudig in verlichtingssystemen worden geïntegreerd. Ingebouwde beschermingsmechanismen tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting garanderen de hoogste bedrijfszekerheid. Met zijn hoge energie-efficiëntie, stabiele uitgangsparameters en duurzame constructie is deze LED driver een professionele oplossing voor moderne lichtconcepten in kantoren, verkoopruimtes, openbare ruimtes of woonruimtes die dimbare en flexibele verlichting vereisen.
- De trafo is ondergebracht in een kunststof behuizing
- Op twee hoeken bevinden zich plastic ogen voor bevestiging aan geschikte oppervlakken
- Ondersteunt DALI-2 + PUSH + 1-10V / 10V PWM-dimmethoden
- Constantstroomuitgang met meerdere niveaus selecteerbaar via dip-switches
- Door gebruik te maken van de HPC-patenttechnologie is de helderheid of het dimniveau bij verschillende aangesloten lichtbronnen gelijk
- Flikkervrij en soepel dimmen op elk dimniveau
- Dimbereik is 1~100%
- De nauwkeurigheid van de uitgangsstroom bedraagt 1%
- Inschakeltijd <0,5s, in standby <0,5W
- Hoge PFC en efficiëntie, lage THD
- Oververhittingsbeveiliging
- Geslaagd voor ENEC-, TÜV-CE-, RCM-, CCC-, DALI-2-certificeringen
- Afmetingen (LxBxH): 103x68x30 mm
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Veerklem |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +45 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante stroom (CC): | 0.25 A, 0.30 A, 0.35 A, 0.40 A, 0.42 A, 0.45 A, 0.50 A, 0.55 A, 0.60 A, 0.65 A, 0.70 A |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | Push-Dim, 1-10V, DALI |
| Driverafmeting breedte: | 68 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 31 mm |
| Driver afmeting lengte: | 123 mm |
| Driverfabrikant: | BOKE |
| Energieverbruik: | 42 W |
| Fabrikant: | BOKE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,17 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 68 mm |
| Inbouwdiepte: | 30 mm |
| Inbouwlengte: | 103 mm |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,17 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productlengte: | 103 mm |
| Serie: | PUL-A |
| Uitgangsspanning: | 3 V/DC - 84 V/DC |
| Vermogen: | 42 W |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden