LED Driver 63W 25-42V 1.500mA Lifud LF-GIR060YM01500H Constant Current CC
LED Driver 63W 25-42V 1.500mA Lifud LF-GIR060YM01500H Constant Current CC
€ 23,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2039
LED Driver 63W 25-42V 1.500mA Lifud LF-GIR060YM01500H Constant Current CC
- Energiezuinige constante stroombron
- Maximale belasting van 1500mA
- 63W vermogen
- CE, RoHS keurmerk
- Beveiligd tegen overstroom, kortsluiting, oververhitting
- Niet dimbaar
- Afmetingen (LxBxH): 139 mm x 43 mm x 29 mm
- Energie-efficiëntie: 88%
- Koeling door vrije luchtconvectie
- Bedrijfstemperatuurbereik van -30 °C tot +50 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver 63W 25-42V 1.500mA Lifud LF-GIR060YM01500H Constant Current CC"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 6 cm |
| Constante stroom (CC): | 1.50 A |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 43 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 29,3 mm |
| Driver afmeting lengte: | 139,5 mm |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| Energieverbruik: | 63 W |
| Fabrikant: | LiFud |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,146 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 4 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,146 kg |
| Nominale stroom: | 500 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 43 mm |
| Producthoogte: | 29 mm |
| Productlengte: | 139,5 mm |
| Serie: | GIR |
| Uitgangsspanning: | 25 V/DC - 42 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1500 mA |
| Vermogen: | 63 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 40 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.