LED Driver 6W 13-20V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE EIP006C0300LSD1L Constante stroom CC
LED Driver 6W 13-20V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE EIP006C0300LSD1L Constante stroom CC
€ 13,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2049
LED-trafo 3-5W 300mA 3-12Vdc IP20 Triac dimbaar
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver 6W 13-20V 300mA IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE EIP006C0300LSD1L Constante stroom CC"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante stroom (CC): | 0.30 A |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrikant: | EAGLERISE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,87 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,063 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Productbreedte: | 41 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productlengte: | 105 mm |
| Serie: | EIP |
| Vermogen: | 5 W |
| Verpakkingslengte: | 11,67 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.