LED Driver CCT Controller 18W 20-42V 420mA dimmbaar via 2.4GHz afstandsbediening
LED Driver CCT Controller 18W 20-42V 420mA dimmbaar via 2.4GHz afstandsbediening
€ 17,95
39 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2046
Driver Controller voor CCT LED Paneel 18W
Deze LED driver is tegelijkertijd de controller voor de 18 Watt CCT panelen, zodat alle instellingen van deze panelen perfect lukken.
Met deze driver wordt er zowel voor gezorgd dat het paneel de juiste stroomvoorziening heeft als dat u de instellingen tussen neutraal wit, warm wit of koud wit zo kunt aanpassen als u voor de betreffende verlichtingssituatie nodig heeft.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver CCT Controller 18W 20-42V 420mA dimmbaar via 2.4GHz afstandsbediening"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Constante stroom (CC): | 0.42 A |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,128 kg, 1,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg, 0,151 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,007 g, 0,01 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg, 0,144 kg |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Vermogen: | 18 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.