LED Driver CCT Controller 36W 20-42V 850mA dimbaar via 2.4GHz afstandsbediening
LED Driver CCT Controller 36W 20-42V 850mA dimbaar via 2.4GHz afstandsbediening
€ 32,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2047
Driver Controller voor CCT LED Paneel 36W
De CCT-LED panelen hebben, net als alle LED panelen, een driver nodig voor de juiste stroomvoorziening en een controller voor het instellen van de lichtkleur, precies zoals dat op uw locatie gewenst is.
De CCT panelen kunnen de lichtkleur wisselen tussen koudwit, neutraalwit en warmwit.
Dit artikel is een driver en controller in één voor CCT panelen van 36 Watt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver CCT Controller 36W 20-42V 850mA dimbaar via 2.4GHz afstandsbediening"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Driverafmeting breedte: | 45 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 29 mm |
| Driver afmeting lengte: | 132 mm |
| Energieverbruik: | 36 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,19 kg |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Vermogen: | 36 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.