LED Driver CCT Controller 60W 20-42V 1.400mA dimbaar via 2.4GHz afstandsbediening
LED Driver CCT Controller 60W 20-42V 1.400mA dimbaar via 2.4GHz afstandsbediening
€ 32,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2048
Driver Controller voor CCT LED Paneel 60W
Dit product is een LED driver en controller in één voor de 60 Watt CCT LED panelen.
Het zorgt voor de juiste stroomvoorziening van het paneel en zorgt er tevens voor dat de instellingen van de lichtkleur in het bereik tussen koudwit, neutraalwit en warmwit functioneren.
- Ingangsspanning AC 230 Volt
- Uitgangsspanning DC 20-42 Volt, 1400 mA
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver CCT Controller 60W 20-42V 1.400mA dimbaar via 2.4GHz afstandsbediening"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Driverafmeting breedte: | 51 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 30 mm |
| Driver afmeting lengte: | 247 mm |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Materiaal: | Kunststof |
| Nettogewicht van het product: | 0,34 kg |
| Productkleur: | wit |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Vermogen: | 60 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.