LED Driver Voorschakelapparaat 9W
LED Driver Voorschakelapparaat 9W
€ 5,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1944
Dimbare 9 Watt LED Driver
Het LED voorschakelapparaat voor eenvoudige aansluiting op de normale 230V stroomvoorziening, maakt uw paneelspots (art.nr.: 1250, 1251, 1264 en 1265) dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Driver Voorschakelapparaat 9W"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,42 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,042 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Productbreedte: | 33 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productlengte: | 88 mm |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 9,78 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.