LED Gipsplaat Binnenhoek-Profiel geanodiseerd opaal 200cm
LED Gipsplaat Binnenhoek-Profiel geanodiseerd opaal 200cm
€ 14,00
% € 25,45 (44.99% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Gipsplaat-binnenhoek-aluminiumprofiel voor LED strips
Dit artikel is gemarkeerd als volumegoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Gipsplaat Binnenhoek-Profiel geanodiseerd (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Aluminiumprofielen met LED-strips worden graag geïntegreerd in de lichtvormgeving van een ruimte. Dit aluminiumprofiel wordt in 90° graden binnenhoeken horizontaal of verticaal gemonteerd. Donkere hoeken worden met dit hoekprofiel modern verlicht. En bij de keuze van de LED-strip bent u vrij. U kunt kiezen voor een eenkleurige strip of een meerkleurige strip. Als u kiest voor een eenkleurige strip, dan wordt de warmwitte lichtkleur vaker gebruikt in ruimtes met een gezellig karakter. Neutraalwit of koudwit licht wordt graag gebruikt in kantoren of keukens. Door de opale afdekking zijn lichtpunten niet zichtbaar.
De aluminiumprofielen beschermen de LED-strip tegen mechanische invloeden. Bovendien wordt overtollige warmte van de LED-strip snel via het aluminiumprofiel afgevoerd, wat weer ten goede komt aan de lange levensduur van de strip. Het profiel is geanodiseerd en daarom corrosiebestendig.
Het profiel is geschikt voor strips met een maximale breedte van 12 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Gipsplaatprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Inbouwbreedte: | 30,9 mm |
| Inbouwdiameter: | 15,5 mm |
| Inbouwlengte: | 2000 mm |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 46,7 mm |
| Producthoogte: | 26,5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden