LED Gipsplaat Buitenhoekprofiel geanodiseerd opaal 200cm
LED Gipsplaat Buitenhoekprofiel geanodiseerd opaal 200cm
€ 14,00
% € 25,45 (44.99% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Buitenhoek-aluminiumprofiel voor gipsplaten
Dit artikel is gemarkeerd als grootgoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Gipsplaat Buitenhoekprofiel geanodiseerd (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Gipsplaatbouw maakt een individuele interieurinrichting mogelijk. Vooral gipsplaten worden gebruikt voor bijvoorbeeld het optrekken van nieuwe wanden. Als u momenteel renovaties of een nieuwbouw plant, dan heeft u met ons LED-buitenhoek-aluminiumprofiel een extra lichtontwerpelement dat u in uw project kunt integreren. Voor de toepassing van het buitenhoekprofiel moet de hoek dus de ruimte in steken. Als u bijvoorbeeld zo'n hoek in de gang, woonkamer of badkamer heeft, dan zou daar een buitenhoekprofiel met LED-strips aangebracht kunnen worden.
Dankzij de opale afdekking zullen lichtpunten nauwelijks zichtbaar zijn. De lichtstrip zou de ruimte een moderne flair geven plus een extra oriëntatiepunt in het donker. Het aluminiumprofiel beschermt de LED-strip tegen bijvoorbeeld stoten. Een ander voordeel is het afvoeren van overtollige warmte, waardoor de LED Strip zijn lange levensduur behoudt. Het aluminium profiel is geanodiseerd en is dus beschermd tegen corrosie.
Het profiel is geschikt voor strips met een maximale breedte van 12 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Gipsplaatprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Inbouwbreedte: | 15,5 mm |
| Inbouwdiepte: | 15 mm |
| Inbouwlengte: | 2000 mm |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 53,8 mm |
| Producthoogte: | 22,9 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden