LED Hoekprofiel geanodiseerd 8 x 8mm opaal 200cm
LED Hoekprofiel geanodiseerd 8 x 8mm opaal 200cm
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Geanodiseerd aluminium hoekprofiel met opale afdekking
Dit artikel is gemarkeerd als volumegoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Hoekprofiel geanodiseerd 8 x 8 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Dit aluminium profiel wordt in hoeken gemonteerd. Het plakvlak voor LED-strips is dienovereenkomstig schuin geplaatst, zodat het licht recht door de opale afdekking wordt afgegeven. Door de opale afdekking zijn lichtpunten niet zichtbaar.
Dit profiel is geschikt voor LED-strips met een maximale breedte van 4 mm.
Het gebruik van een aluminium profiel heeft verschillende voordelen:
- de LED-strip is in dit profiel beschermd tegen bijvoorbeeld stoten
- Ontstane warmte wordt door het aluminium profiel snel afgevoerd en ondersteunt zo de levensduur van de LED-strip
- Door het anodisatieproces bevindt zich op het profiel een beschermlaag ter bescherming tegen corrosie
Het hoekprofiel kan direct via schroefverbinding op diverse oppervlakken worden bevestigd. Het gebruik van montageclips (apart te bestellen) is ook mogelijk. Verdere accessoires zoals eindkappen zijn beschikbaar.
Aluminium hoekprofielen worden vaak gebruikt in planken, kledingkasten, keukens of als vloerplinten of plafondafwerkingen. Het gaat vooral om een betere verlichting, oftewel het vermijden van schaduwen. Ook voor de verbeterde verlichting van kantoorcabines of kantoorunits zijn hoekprofielen een moderne, interessante oplossing.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Hoekprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Opbouwbreedte: | 8 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 8 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden