LED Huisnummer 3 incl. Antraciet-Cover - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
LED Huisnummer 3 incl. Antraciet-Cover - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
€ 31,95
Niet langer beschikbaar
LED Huisnummer 3 met Antraciet-Cover | Lichtkleur Warm-/Neutraal-/Koudwit instelbaar
Moderne LED huisnummer met individuele lichtinstellingsmogelijkheden en goede zichtbaarheid in het donker.
Let op: Voor de ingebruikname van de LED-huisnummers heeft u een voeding/meervoudige stekker/schakelaar nodig, die apart besteld moeten worden.
OF u neemt de 12V stekker-voeding (Art. Nr. 4256) met lichtkleurschakelaar en meervoudige stekker. Er kunnen tot 4 LED huisnummers worden aangesloten, bijv. 347a.
OF u bestelt een grondplaat (Art. Nr. 4181 - 4184 & 4191 - 4194), waarbij de voeding, meervoudige stekker en schakelaar bij de levering zijn inbegrepen. Er zijn grondplaten voor één- tot viercijferige LED-huisnummers.
De LED huisnummer 3 heeft een hoogte van 15 cm en wordt geleverd met een 50 cm lange aansluitkabel. Het lettertype is Arial Bold.
De antracietkleurige cover is gemaakt van roestvrij staal en wordt op de lichtzijde van het LED-huisnummer geplakt. De antracietkleurige afdekking heeft een hoogte van 1 mm en is aan de achterzijde voorzien van een dubbelzijdige plakstrip (3M) met een dikte van 0,5 mm.
Na het correct vastplakken bedraagt de afstand tussen de rand van de metalen afdekking en het LED-huisnummer 2 mm. Het licht wordt door deze 2 mm brede spleet afgegeven. De contouren van de antracietcover worden door het licht van het LED-huisnummer duidelijk geaccentueerd.
Overdag heeft het driedimensionale huisnummer een metalen uitstraling. In het donker en bij een ingeschakeld LED-huisnummer tekenen lichtlijnen de metalen afdekking na. Het huisnummer is in het donker duidelijk identificeerbaar.
De super-feature
De LED huisnummer 3 kan in drie wittinten branden: Warmwit (2700K), Neutraalwit (4000K) en Koudwit (6500K). De kleurtemperatuur van de LED huisnummerlamp wordt via een schakelaar ingesteld. Na het inschakelen wordt altijd de laatste lichtkleurinstelling (Memory functie) overgenomen. Ander pluspunt: de outdoor huisnummerlamp is via de schakelaar dimbaar.
Het moderne LED-huisnummer Drie is vervaardigd door middel van een spuitgietproces. In de LED-huisnummerlamp is een printplaat met LED's vast geïnstalleerd. Het lichtgevende huisnummer overtuigt door een laag stroomverbruik en een lange levensduur.
Montage aan een huiswand
Voor de eenvoudige en directe montage aan een huiswand is het volgende toebehoren in de levering inbegrepen:
- Montagesjabloon met plakstrip
- Afstandhouders
- Vleugelmoer
- Draadeind
De 50 cm lange aansluitkabel wordt waterdicht (beschermingsklasse IP65) aangesloten op de 4-voudige verdeler van de voeding.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| CCT-modus: | switch |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 1991967 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | A |
| Energieverbruik: | 2,89 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,256 kg |
| Huisnummer cover: | antraciet cover |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2500 K, 3500 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | LED Huisnummer |
| Lettertype: | Cijfer |
| Lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,17 kg |
| Nominale lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Producthoogte: | 150 mm |
| Productkleur: | antraciet |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Vermogen: | 2,89 W |
| Voeding: | extern |
Aanmelden
1 beoordeling
12 april 2021 11:37
Blickfang, an Holzwand auch ohne Platte montierbar
Ich habe die Hausnummer an eine Holzwand montiert, so dass ich alle Kabel in den Raum dahinter führen konnte und dort an den Trafo anschließen konnte.
(Wer die Hausnummern direkt auf eine Steinwand setzen möchte, sollte eine Platte bestellen, hinter der alle Kabel und der Trafo "versteckt" werden können.)
Die Hausnummern werden mit Montagematerial und Bohrschablone geliefert, so dass sie ohne Probleme angebracht werden konnten. Nur das schwarze Cover muss noch aufgeklebt werden. Ich habe dabei die Schutzfolie erst nur auf einer einer Seite gelöst und schräg nach hinten geführt, damit ich das Cover (an den nicht klebenden Seite) mittig auf der Hausnummer ausrichten und dann an der anderen Seite andrücken und festkleben konnte. Anschließend habe ich die Schutzfolie nach und nach abgezogen und das Cover war perfekt mittig befestigt.
Nun genieße ich jedes Nach-Haus-Kommen :-)