LED Huisnummer - 6 - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
LED Huisnummer - 6 - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
€ 26,45
Niet langer beschikbaar
LED Huisnummer 6 | drie wittinten instelbaar | Beschermingsklasse IP65
Nu nieuw: Moderne LED Huisnummer met individuele lichtinstellingsmogelijkheden en twee montagewijzen. Goede zichtbaarheid in het donker.
Let op: Voor de ingebruikname van de LED-huisnummers heeft u een voeding/meervoudige stekker/schakelaar nodig, die apart besteld moeten worden.
OF u neemt de 12V stekkernetvoeding (Art. Nr. 4256) met lichtkleurschakelaar en meervoudige stekker. Er kunnen tot 4 LED huisnummers worden aangesloten, bijv. 347a.
OF u bestelt een grondplaat (Art. Nr. 4181 - 4184 & 4191 - 4194), waarbij de voeding, meervoudige stekker en schakelaar bij de levering zijn inbegrepen. Er zijn grondplaten voor één- tot viercijferige LED-huisnummers.
Het LED Huisnummer “6” heeft een hoogte van 15 cm und wordt met een 50 cm lange aansluitkabel geleverd. Het lettertype is Arial Bold.
Voor de eenvoudige en directe montage aan een huismuur is het volgende toebehoren in de levering inbegrepen:
- Montagesjabloon met plakstrips
- Afstandhouders
- Vleugelmoer
- Draadeind
De bijpassende voeding met schakelaar moet apart worden besteld.
De 50 cm lange aansluitkabel wordt op de 4-voudige verdeler van de voeding waterdicht (beschermingsklasse IP65) aangesloten.
De Super-Feature: Het LED Huisnummer “6” kan in drie wittinten branden: Warmwit (2700K), Neutraalwit (4000K) en Koudwit (6500K). De kleurtemperatuur van de LED huisnummerlamp wordt via een schakelaar ingesteld. Na het inschakelen wordt altijd de laatste lichtkleurinstelling (Memory functie) overgenomen.
Ander pluspunt: het outdoor huisnummer is via de schakelaar dimbaar.
Het moderne LED-huisnummer 6 is geproduceerd door middel van een spuitgietproces. In de LED-huisnummerlamp is een printplaat met LED's vast geïnstalleerd. Het lichtgevende huisnummer overtuigt met een laag stroomverbruik en een lange levensduur.
Verdere montagemogelijkheid
De lichtgevende 3D-huisnummers kunnen ook door middel van een grondplaat (apart te bestellen) aan een huismuur worden gemonteerd. Kabels, 4-voudige stekker, trafo en schakelaar verdwijnen onzichtbaar achter deze grondplaat. Let er a.u.b. op dat de breedte van de grondplaat afhankelijk is van het aantal LED-huisnummers (één-/twee-/drie-cijferig, etc.).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 0,5 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Breedte van de verpakking: | 13,5 cm |
| CCT-modus: | switch |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 1991932 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | A |
| Energieverbruik: | 3,32 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,156 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,219 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 62 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 62,25 g |
| Huisnummer cover: | geen cover |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwlengte: | 150 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2500 K, 3500 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6400 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2500 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | LED Huisnummer |
| Lettertype: | Cijfer |
| Lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,156 kg |
| Nominale lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 332 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Producthoogte: | 150 mm |
| Productkleur: | wit |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Tekens: | 6 |
| Vermogen: | 3,32 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 22,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden