LED Huisnummer - 7 - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
LED Huisnummer - 7 - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
€ 26,45
30 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Huisnummer 7 | drie wittinten instelbaar | Beschermingsklasse IP65
Nu nieuw: Moderne LED huisnummer met individuele lichtinstellingsmogelijkheden en twee montagewijzen. Goede zichtbaarheid in het donker.
Opmerking: Voor de ingebruikname van de LED huisnummers heeft u een voeding/meervoudige stekker/schakelaar nodig, die apart besteld moeten worden.
OFWEL neemt u de 12V stekkernetvoeding (Art. Nr. 4256) met lichtkleurschakelaar en meervoudige stekker. Er kunnen tot 4 LED huisnummers worden aangesloten, bijv. 347a.
OF u bestelt een grondplaat (Art. Nr. 4181 - 4184 & 4191 - 4194), waarbij de voeding, meervoudige stekker en schakelaar bij de levering zijn inbegrepen. Er zijn grondplaten voor één- tot viercijferige LED huisnummers.
De LED huisnummer “7” heeft een hoogte van 15 cm en wordt met een 50 cm lange aansluitkabel geleverd. Het lettertype is Arial Bold.
Voor de eenvoudige en directe montage aan een huismuur is het volgende toebehoren in de levering inbegrepen:
- Montagesjabloon met plakstrips
- Afstandhouders
- Vleugelmoer
- Draadstang
De bijbehorende voeding met schakelaar moet apart worden besteld.
De 50 cm lange aansluitkabel wordt op de 4-voudige verdeler van de voeding waterdicht (beschermingsklasse IP65) aangesloten.
De super-feature: De LED huisnummer “7” kan in drie wittinten branden: warm wit (2700K), neutraal wit (4000K) en koud wit (6500K). De kleurtemperatuur van de LED huisnummerlamp wordt via een schakelaar ingesteld. Na het inschakelen wordt altijd de laatste lichtkleurinstelling (memory-functie) overgenomen.
Ander pluspunt: de outdoor huisnummer is via de schakelaar dimbaar.
De moderne LED huisnummer 7 is geproduceerd door middel van spuitgieten. In de LED huisnummerlamp is een printplaat met leds vast geïnstalleerd. Het verlichte huisnummer overtuigt met een laag stroomverbruik en een lange levensduur.
Verdere montagemogelijkheid
De verlichte 3D-huisnummers kunnen ook door middel van een grondplaat (apart te bestellen) aan een huismuur worden gemonteerd. Kabels, 4-voudige stekker, trafo en schakelaar verdwijnen onzichtbaar achter deze grondplaat. Let er a.u.b. op dat de breedte van de grondplaat afhankelijk is van het aantal LED huisnummers (één-/twee-/drie-cijferig, etc.).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 0,5 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | DC-stekker 5.5/2.1 |
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Breedte van de verpakking: | 13,5 cm |
| CCT-modus: | switch |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 1991933 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | A |
| Energieverbruik: | 2,18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,18 kg |
| Huisnummer cover: | geen cover |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwlengte: | 150 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 2500 K, 3500 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6400 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2500 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | LED Huisnummer |
| Lettertype: | Cijfer |
| Lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 182 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Producthoogte: | 150 mm |
| Productkleur: | wit |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Tekens: | 7 |
| Vermogen: | 2,18 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 22,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden