LED Huisnummer d incl. RVS-cover - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
LED Huisnummer d incl. RVS-cover - CCT 12V 2700K/4000K/6500K
€ 31,95
14 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Huisnummer d met RVS-cover | Warm-/Neutraal-/Koudwit instelbaar
Moderne LED huisnummer met individuele lichtinstellingsmogelijkheden en goede zichtbaarheid in het donker.
Let op: Voor de ingebruikname van de LED-huisnummers heeft u een netvoeding/meervoudige stekker/schakelaar nodig, die apart besteld moeten worden.
OFWEL neemt u de 12V stekkernetvoeding (Art. Nr. 4256) met lichtkleurschakelaar en meervoudige stekker. Er kunnen tot 4 LED huisnummers worden aangesloten, bijv. 347a.
OF u bestelt een grondplaat (Art. Nr. 4181 - 4184 & 4191 - 4194), waarbij de netvoeding, meervoudige stekker en schakelaar bij de levering zijn inbegrepen. Er zijn grondplaten voor één- tot viercijferige LED-huisnummers.
De LED huisnummer “d” heeft een hoogte van 15 cm en wordt met een 50 cm lange aansluitkabel geleverd. Het lettertype is Arial Bold.
De RVS-cover is gemaakt van roestvrij staal en wordt op de lichtzijde van het LED-huisnummer geplakt. De roestvrijstalen afdekking heeft een hoogte van 1 mm en heeft aan de achterzijde een dubbelzijdige plakstrip (3M) met een dikte van 0,5 mm.
Na het correct opplakken bedraagt de afstand tussen de rand van de metalen afdekking en het LED-huisnummer 2 mm. Het licht wordt door deze 2 mm brede spleet afgegeven. De contouren van de RVS-cover worden door het licht van het LED-huisnummer duidelijk afgetekend.
Overdag heeft het driedimensionale huisnummer een metalen uiterlijk. In het donker en bij een ingeschakeld LED-huisnummer tekenen lichtlijnen de metalen afdekking na. Het huisnummer is in het donker duidelijk identificeerbaar.
De super-feature
De LED huisnummer d kan in drie wittinten branden: Warmwit (2700K), Neutraalwit (4000K) en Koudwit (6500K). De kleurtemperatuur van de LED huisnummerlamp wordt via een schakelaar ingesteld. Na het inschakelen wordt altijd de laatste lichtkleurinstelling (Memory functie) overgenomen. Ander pluspunt: de outdoor huisnummer is via de schakelaar dimbaar.
De moderne LED-huisnummer d is geproduceerd middels een spuitgietproces. In de LED huisnummerlamp is een printplaat met LED's vast geïnstalleerd. Het lichtgevende huisnummer overtuigt met een laag stroomverbruik en een lange levensduur.
Montage aan een huiswand
Voor de eenvoudige en directe montage aan een huiswand is het volgende toebehoren in de levering inbegrepen:
- Montagesjabloon met plakstrip
- Afstandhouders
- Vleugelmoer
- Draadeind
De 50 cm lange aansluitkabel wordt op de 4-voudige verdeler van de netvoeding waterdicht (beschermingsklasse IP65) aangesloten.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| CCT-modus: | switch |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 1991958 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | A |
| Energieverbruik: | 3,31 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,278 kg |
| Huisnummer cover: | roestvrij staal cover |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2500 K, 3500 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | LED Huisnummer |
| Lettertype: | Cijfer |
| Lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,191 kg |
| Nominale lichtstroom: | 1000 Lumen |
| Producthoogte: | 150 mm |
| Productkleur: | roestvrij staal |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Vermogen: | 3,31 W |
| Voeding: | extern |
Aanmelden