LED Lamp Filament E27 8W A60 2700K Warmwit 1055lm 320° Stralingshoek
LED Lamp Filament E27 8W A60 2700K Warmwit 1055lm 320° Stralingshoek
€ 2,07
% € 3,45 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Lamp Filament E27 8W A60 2700K
“Filament” is het Latijnse woord voor “vezel” en verwijst in de wereld van de LED-verlichtingstechnologie naar lampen waarvan de binnenkant zichtbare “gloeidraden” bevat, wat nostalgisch doet denken aan de goede oude “gloeilampen”.
Deze nostalgische uitstraling wordt hierbij bewust nagebootst. Deze LED-lampen zijn verkrijgbaar in alle van vroeger bekende vormen en met exact dezelfde fittingen, zodat conventionele gloeilampen eenvoudig kunnen worden vervangen door moderne LED-lichtbronnen door ze simpelweg uit en in de betreffende fitting te schroeven.
Het hier gepresenteerde artikel is een LED-lamp met E27-fitting die brandt in warmwit licht. De lamp heeft een minimaal stroomverbruik van slechts 8 Watt en een nominale levensduur van 15.000 branduren. 8 Watt LED-vermogen komt in dit geval overeen met 75 Watt van een conventionele gloeilamp. Dit product geeft dus zeer helder licht (1055lm). Houd er rekening mee dat deze lichtbron niet dimbaar is en vanwege de helderheid minder geschikt is voor de subtiele verlichting van woonruimtes. Als u op zoek bent naar een sfeervol, gezellig warmwit licht, raden wij u aan te kiezen voor een product met een lager aantal lumen of een dimbaar product.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 6,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897851 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 8 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E27 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,032 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,055 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 23 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 23 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | COB/Filament |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1055 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,032 kg |
| Nominale levensduur: | 15000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1055 Lumen |
| Nominale stroom: | 69 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productdiameter: | 60 mm |
| Producthoogte: | 105 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 320 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 8 W |
| Verpakkingshoogte: | 15,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden