LED Lamp G4 2.6W 12V AC/DC 3000K 260lm Warmwit
LED Lamp G4 2.6W 12V AC/DC 3000K 260lm Warmwit
€ 2,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3854
LED Lamp G4 Steeklamp
De steeklamp voor G4-fittingen heeft twee pinnen die 4 mm van elkaar verwijderd zijn.
De LED lamp G4 vervangt de halogeenlampen van vroeger. Vanwege het kleine formaat is de steeklamp vooral geschikt voor kleine lampen, leeslampen of als onderbouwlamp.
Overige kenmerken
- Lange levensduur
- Energiebesparend
- Schakelbestendigheid
- Contactzeker, ook bij hoge temperaturen
De onderhavige LED lamp G4 brandt met de kleurtemperatuur 3000K (warmwit).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Lamp G4 2.6W 12V AC/DC 3000K 260lm Warmwit"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 10,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 901910 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 2,6 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | G4 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 14 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 260 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 260 Lumen |
| Powerfactor: | 0,55 |
| Productdiameter: | 13 mm |
| Producthoogte: | 44,5 mm |
| Productkleur: | transparant |
| Stralingshoek: | 200 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 30 Watt |
| Vermogen: | 2,6 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Voeding: | extern |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.