LED Lamp G9 2,5W 230V opaal 3000K dimbaar
LED Lamp G9 2,5W 230V opaal 3000K dimbaar
€ 2,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1989
LED Lichtbron met G9 fitting
Alle gangbare en bekende fittingen voor conventionele lichtbronnen werken ook voor moderne LED lampen, die precies op deze fittingen zijn afgestemd en geproduceerd. Deze G9 lamp heeft een minimaal verbruik van slechts 2,5 Watt en levert 200 lumen aan warmwit licht. Perfect geschikt voor gezellige verlichting.
Deze lichtbron is bovendien dimbaar.
Stap nu over op LED voor uw lampen en bespaar direct geld door het aanzienlijk lagere stroomverbruik.
Deze lichtbron is bovendien dimbaar.
Stap nu over op LED voor uw lampen en bespaar direct geld door het aanzienlijk lagere stroomverbruik.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Lamp G9 2,5W 230V opaal 3000K dimbaar"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 2 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 929741 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 2,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | G9 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,004 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,01 kg, 0,005 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 2 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 200 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,004 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 200 Lumen |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,85 |
| Productdiameter: | 16 mm |
| Producthoogte: | 48 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 360 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 20 Watt |
| Vermogen: | 2,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.