LED Lamp G9 2.5W 230V opaal 3000K dimbaar 230lm
LED Lamp G9 2.5W 230V opaal 3000K dimbaar 230lm
€ 3,34
% € 4,45 (24.94% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1987
G9 lamp in LED-versie
Net als bij andere bekende en veelgebruikte soorten lampvoeten, zijn er ook G9 lampen in de energiebesparende en duurzame LED-versie.
De LED G9 lamp past in de gewone G9 fitting en levert u met slechts 2,5 watt stroomverbruik warmwit licht - 230 lumen.
Bouw uw oude lampen nu om naar LED en bespaar stroom en geld.
De lamp is dimbaar!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Lamp G9 2.5W 230V opaal 3000K dimbaar 230lm"
| Afdekking: | opaal |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 2 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 929740 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 2,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | G9 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,012 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,015 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 2 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,25 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 230 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,012 kg |
| Nominale lichtstroom: | 230 Lumen |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productdiameter: | 17 mm |
| Producthoogte: | 49 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 2,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.