LED Lamp G9 3W 230V opaal 3000K
LED Lamp G9 3W 230V opaal 3000K
€ 1,48
% € 2,95 (49.83% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED lichtbron met G9 fitting
Alle gangbare en bekende fittingen voor conventionele lichtbronnen werken ook met moderne LED lampen, die precies op deze fittingen zijn afgestemd en speciaal hiervoor zijn geproduceerd.
Deze G9 lamp heeft een minimaal verbruik van slechts 2,5 Watt en levert 200 lumen in warmwit licht. Bespaar zo aanzienlijk op stroom bij dezelfde prestaties en verlaag effectief uw stroomkosten door uw oude lampen nu om te ruilen voor moderne LED lichtbronnen.
Het product overtuigt met een lange levensduur van 10000 uur en 1000 schakelcycli.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 2 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 929723 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | G9 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 2 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 200 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Nominale levensduur: | 10000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 200 Lumen |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 16 mm |
| Producthoogte: | 48 mm |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 300 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 15 Watt |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden