LED Lamp G9 4.2W 230V 3000K 390lm Warmwit
LED Lamp G9 4.2W 230V 3000K 390lm Warmwit
€ 2,21
% € 2,95 (25.08% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3855
LED Lamp G9 4W 230V 3000K 380 lm
De LED lampen G9 zijn de opvolgende generatie van de klassieke hoogvolt halogeenlampen. De LED steeklamp verenigt alle voordelen van de LED-techniek in zich:
- Laag stroomverbruik
- Lange levensduur
- Flikkervrij licht
- Hoge schakelbestendigheid
Door de warmwitte lichtkleur is de lamp geschikt voor woonruimtes waar gezellige lichtaccenten gecreëerd moeten worden.
Vanwege het compacte formaat is de LED lamp G9 ook geschikt voor kleine tafellampen en wandlampen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Lamp G9 4.2W 230V 3000K 390lm Warmwit"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 2 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 901911 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 4,2 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | G9 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 2 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 390 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 390 Lumen |
| Productdiameter: | 20 mm |
| Producthoogte: | 57 mm |
| Productkleur: | transparant |
| Stralingshoek: | 200 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 40 Watt |
| Vermogen: | 4,2 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.