LED Letter Click Koffiekopje 125mm 6500K wit
LED Letter Click Koffiekopje 125mm 6500K wit
€ 5,08
% € 15,95 (68.15% bespaard)Niet langer beschikbaar
125 mm hoog LED koffiekopje-symbool voor de Click-letters
Het LED koffiekopje-symbool brandt met een koudwitte lichtkleur en heeft een hoogte van 125 mm.
Het koffiekopje-symbool bevindt zich op een sokkel die aan de linker- en rechterkant magneten heeft. Via deze magneten kan het koffiekopje met andere Click-letters of speciale tekens geheel naar uw individuele wensen worden gecombineerd.
Bakkerijen, tankstations en andere dienstverleners zullen met de lichtreclame \"koffiesymbool\" TO GO of \"koffiesymbool\" BREAK, \"koffiesymbool\" PAUZE en andere teksten het verlangen naar dit levenselixer vergroten. Cafés, bars, restaurants of anderen bieden een koffiebalie aan - dan verduidelijkt een LED-teken uw dienstverlening. Misschien wilt u in een modern kantoortuin alleen het koffiestation voor de medewerkers aangeven, dan vervult dit LED-symbool perfect zijn taak.
Door extra, apart te bestellen accessoires zoals een hoekverbinder geeft u de gekozen tekst nog heel andere wendingen.
Voor de ingebruikname zijn een voeding en een bijpassende netadapter (beide apart te bestellen) vereist.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 905369 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | A |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1530 Lumen |
| Nominale lichtstroom: | 1377 Lumen |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Producthoogte: | 125 mm |
| Productkleur: | wit |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 3 W |
| Voeding: | extern |
Aanmelden