LED Letter Click + Plusteken voor 75mm Arial 6500K wit
LED Letter Click + Plusteken voor 75mm Arial 6500K wit
€ 2,24
% € 14,95 (85.02% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED-letter Plusteken (Click) - Hoogte 75mm, Lichtkleur Koudwit
Voor de ingebruikname is een voeding en een bijpassende netadapter (beide apart te bestellen) vereist.
De LED-letter Plusteken met magnetisch klikmechanisme brandt met een koudwitte lichtkleur en behoort tot de letterserie 75mm
De lichtletter Plusteken bevindt zich op een sokkel met aan de zijkant geplaatste magneten. Via deze magneten worden de lichtletters naar uw individuele wensen of voorstellingen aan elkaar geklikt. Vandaar de benaming “Click”.
Naast andere hoofd- en kleine letters zijn er speciale tekens beschikbaar, zoals bijv. een rood hart, procentteken, hashtag, €-teken en meer, die apart bijbesteld kunnen worden.
De LED-letters zijn in de drie groottematen 75 mm, 125 mm und 175 mm beschikbaar, die ook onderling gecombineerd kunnen worden. De sokkelaansluitingen zijn altijd gelijk.
Door extra bij te bestellen accessoires zoals een leeg veld en hoekverbindingen geeft men de gekozen tekst nog heel andere wendingen en mogelijkheden van weergave.
Voor de ingebruikname is een voeding en een bijpassende netadapter (beide apart te bestellen) vereist.
De Click-letters combineert u geheel naar uw eigen ideeën en bieden een veelvoud aan toepassingsmogelijkheden:
- Boodschappen voor de woonkamer thuis: CARPE DIEM, Sweet Home
- Liefdesverklaring: I♥YOU, MARRY ME, I LOVE FC BAYERN, ♥Borussia Dortmund♥
- Kindernamen in lichtletters: LISA, Mia, Emma, LEON, Noah
- Feestelijke uitspraken: HAPPY NEW YEAR, MERRY Xmas🎄, Vrolijk Pasen
- Groet: WELKOM, HALLO, Moin
- Voor de verkoop: SALE, DEAL, 50% OFF, SSV, -30%, 5€ cadeau, SUPERSALE
- Aanwijzingen: #abcmix, #FASHION, #FITNESS, #travel, #RECLAME
- Ga aan de slag en kies uw LED Click-letter combinatie uit!
Een kleine handleiding voor de praktische toepassing
De letters worden met een magnetisch klikmechanisme aan de zijkant in willekeurige volgorde samengevoegd.
Voor de stroomtoevoer moet een voeding aan de tekst geklikt worden. De positie is vrij kiesbaar, bijv. links buiten of in het midden. De voeding wordt geleverd met twee zijafdekkingen. Zo wordt de tekst aan beide uiteinden netjes afgedekt.
Een stekker- of tafelnetadapter wordt door middel van een holle stekker op de voeding aangesloten.
De netadapter wordt op de gebruikelijke huishoudelijke netspanning aangesloten - en de tekst licht al op.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 901211 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | B |
| Energieverbruik: | 1 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 75mm |
| Lettersysteem: | Click |
| Lettertype: | Speciaal teken |
| Lichtstroom: | 245 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Nominale lichtstroom: | 220 Lumen |
| Nominale stroom: | 90 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Productbreedte: | 65 mm |
| Producthoogte: | 75 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 90 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Tekens: | Plusteken |
| Vermogen: | 1 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden