LED Letter Click & ampersand voor 125mm Arial 6500K wit
LED Letter Click & ampersand voor 125mm Arial 6500K wit
€ 2,24
% € 14,95 (85.02% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED-letter ampersand (Click) - hoogte 125mm, lichtkleur koud wit
Voor de ingebruikname zijn een voeding en een passende netadapter (beide apart te bestellen) vereist.
De LED-letter ampersand met magnetisch klikmechanisme brandt met een koud witte lichtkleur en behoort tot de letterserie 125mm
De lichtletter ampersand bevindt zich op een voet met aan de zijkant geplaatste magneten. Via deze magneten worden de lichtletters naar uw individuele wensen of voorstellingen aan elkaar geklikt. Vandaar de benaming “Click”.
Naast andere hoofd- en kleine letters zijn er speciale tekens beschikbaar, zoals bijv. een rood hart, procentteken, hashtag, €-teken en meer, die apart kunnen worden bijbesteld.
De LED-letters zijn beschikbaar in de drie grootteseries 75 mm, 125 mm und 175 mm, die ook onderling gecombineerd kunnen worden. De voetaansluitingen zijn altijd gelijk.
Door middel van andere bij te bestellen accessoires zoals witruimtes en hoekverbinders geeft men de gekozen tekst nog heel andere wendingen en weergavemogelijkheden.
Voor de ingebruikname zijn een voeding en een passende netadapter (beide apart te bestellen) vereist.
De Click-letters combineert u geheel naar uw eigen voorstellingen en bieden een veelvoud aan toepassingsmogelijkheden:
- Boodschappen voor de woonkamer: CARPE DIEM, Sweet Home
- Liefdesverklaring: I♥YOU, MARRY ME, I LOVE FC BAYERN, ♥Borussia Dortmund♥
- Kindernamen in lichtletters: LISA, Mia, Emma, LEON, Noah
- Feestelijke uitspraken: HAPPY NEW YEAR, MERRY Xmas🎄, Vrolijk Pasen
- Groet: WELKOM, HALLO, Moin
- Voor de verkoop: SALE, DEAL, 50% OFF, SSV, -30%, 5€ cadeau, SUPERSALE
- Aanwijzingen: #abcmix, #FASHION, #FITNESS, #travel, #RECLAME
- Ga aan de slag en kies uw LED Click-letter combinatie uit!
Een kleine handleiding voor de praktische toepassing
De letters worden met een magnetisch klikmechanisme aan de zijkant in willekeurige volgorde samengevoegd.

Voor de stroomtoevoer moet een voeding aan de tekst geklikt worden. De positie is vrij kiesbaar, bijv. links buiten of in het midden. De voeding wordt geleverd met twee zijafdekkingen. Zo wordt de tekst aan beide uiteinden netjes afgedekt.

Een stekker- of tafelnetadapter wordt middels een DC-stekker op de voeding aangesloten.

De netadapter wordt op de gebruikelijke huishoudelijke netspanning aangesloten - en de tekst licht al op.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 901290 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | A |
| Energieverbruik: | 3,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiepte: | 25 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 125mm |
| Lettersysteem: | Click |
| Lettertype: | Speciaal teken |
| Lichtstroom: | 1346 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,135 kg |
| Nominale lichtstroom: | 1211 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Productbreedte: | 125 mm |
| Producthoogte: | 125 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 90 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Tekens: | En-teken |
| Vermogen: | 3,5 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden